LTD «ECC «ARKON»

LTD «ECC «ARKON»

Przedsiębiorstwo inżynieryjno-budowlane LTD «ECC «ARKON» zachęca do zapoznania się z ofertą sprzedazy niedokończonego obiektu (hali produkcyjnej) położonego 105 km od Kijowa w miejscowości Małyn, obwód Żytomierski.

„Elektrowymiriuwacz” Sp z o.o.

„Elektrowymiriuwacz” Sp z o.o.

„Elektrowymiriuwacz” Sp z o.o. jest to jedyne na Ukrainie przedsiębiorstwo, które od roku 1956 projektuje, produkuje i dostarcza do państw WNP oraz innych krajów wielofunkcyjne (kombinowane) urządzenia elektropomiarowe.

UKRAINE CONSULTING

UKRAINE CONSULTING

UKRAINE CONSULTING wchodzi w skład grupy konsultingowej RUSSIA CONSULTING Group z oddziałami w Kijowie, Moskwie, Sankt Petersburgu, Mińsku, Ałmaty i Hamburgu. zatrudniającej powyżej 200 specjalistów. Pomagamy małym i średnim przedsiębiorstwom w zakresie organizacji i rozwoju biznesu na Ukrainie i innych krajach WNP.

Koncern „Podillya”

Koncern „Podillya”

„Podillia” to koncern powstały w 2005 r. i zrzeszający firmę deweloperską oraz wyspecjalizowane przedsiębiorstwa budowlane z Winnicy i obwodu Winnickiego. Największym przedsiębiorstwom wchodzącym w skład koncernu jest spółka budowlana „BMU-3” utworzona w 1986 r.

Ukraińskie stowarzyszenie produkcyjno-poligraficzne

Ukraińskie stowarzyszenie produkcyjno-poligraficzne

Państwowa firma akcyjna “Ukraińskie stowarzyszenie produkcyjno-poligraficzne” (Kijów) – jest to największy wydawniczo-poligraficzny holding na Ukrainie, który koordynuje strategię 30 poligraficznych, wydawniczych oraz handlowych przedsiębiorstw, a także trzech specjalizowanych instytutów badawczo-projektowych.

Start in Ukraine

Start in Ukraine

Agencja wsparcia biznesu zagranicznego StartInUkraine jest prywatna firma, ktora zajmuje sie wspieraniem przedsiebiorcow Polskich przy wchodzeniu na rynek Ukrainski.:

Oniks Sp. z o.o.

Oniks Sp. z o.o.

Oniks” Sp. z o.o. w imieniu dyrektora generalnego Wiaczesława Werbickiego poszukuje partnerów w celu produkowania i wdrażania nowych produktów, a także poszerzania rynków zbytu swojej produkcji, która jest produkowana seryjnie: AGD – pralki, sokowirówki, silniki elektryczne.

Zorg Ukraina

Zorg Ukraina

Ukraińska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością „Zorg Ukraina” posiada możliwość zaprojektowania i budowania w hodowlanych kompleksach i rolniczych przedsiębiorstwach Polski urządzenia biogazowe,

Sparing-Wist Centre

Sparing-Wist Centre

Prywatna firma „Sparing-Wist Center” została założona na początku lat 90-tych i dzisiaj jest znana w Ukrainie i na świecie jako projektant oraz producent przyrządów (aparatów) i systemów kontroli radiacyjnej. Przyrządy firmy „Sparing-Wist Center” są produkowane pod jedną marką handlową „EKOTEST”.

Fabryka traktorów w Charkowie

Fabryka traktorów w Charkowie

Handlowy Dom ZSA “Charkowska Fabryka Traktorowa” poszukuje partnerów w Polsce w sektorze rolniczym w celu poszerzenia rynków sprzedaży. ZSA “Charkowska Fabryka Traktorowa” istnieje od 1931 r. Ponad 70 państw świata korzysta z traktorów fabryki. Dzisiaj Charkowska Fabryka Traktorowa produkuje traktory na kołach oraz gąsienicach w następujących modelach:

Betonmasz

Betonmasz

Ukraińska fabryka motoryzacyjna „Betonmash” produkuje od 67 lat technikę wysokiej technologii. Fabryka jest wiodącym producentem urządzenia do mieszania betonu na rynku ukraińskim oraz w państwach WNP.

SUMYCHIMPROM S.A.

SUMYCHIMPROM S.A.

Spółka akcyjna “Sumyhimprom” jest jednym z największych przedsiębiorstw branży chemicznej Ukrainy, które produkuje nawozy mineralne, tytan, kwas siarkowy oraz fosforowy, czerwone oraz żółte pigmenty, koagulanty do oczyszczania wody pitnej.

Chleb-Eksport

Chleb-Eksport

Filialne przedsiębiorstwo „Chleb-eksport” Państwowej Spółki Akcyjnej „Chleb Ukrainy” proponuje dostawy kultur zbożowych nasypem (urodzaj 2009) oraz mąki posiadającej następujące charakterystyki

Syniawskie Granity

Syniawskie Granity

Firma „Syniawskie Granity” posiada wyrobisko odkrywkowe w obwodzie Chmelnyckim i produkuje granitowy żwir różnych frakcji wysokiej jakości. Firma posiada certyfikat 1-ej klasy, który odpowiada standardom na Ukrainie, a także podobny certyfikat otrzymany z Rosji.

Kauczuk S.A.

Kauczuk S.A.

Fabryka produkująca oryginalne wyroby dla przemysłu motoryzacyjnego oraz wyroby gumowe spółka akcyjna „Kauczuk” (miasto Mariupol),

FIOLENT

FIOLENT

OSA „Fiolent” jest wiodącym producentem wysokojakościowych profesjonalnych instrumentów elektronicznych na Ukrainie oraz jest jednym z największych producentów tego asortymentu w państwach WNP.

ZAPOROŻSTAL

ZAPOROŻSTAL

Spółka akcyjna „Zaporożski kombinat hutniczy Zaporożstal” to jedno z największych ukraińskich przedsiębiorstw w branży przemysłu. Kombinat specjalizuje się w produkcji rulonów stalowych, blach, stali i innej produkcji.

NOWOHORLOWSKA FABRYKA MOTORYZACYJNA

NOWOHORLOWSKA FABRYKA MOTORYZACYJNA

Spółka akcyjna „Nowohorlowska fabryka motoryzacyjna” – jedno z głównych przedsiębiorstw, które specjalizuje się w produkcji maszyn do metody wiercenia i rozsadzania w pracach górskich. Fabryka dostarcza produkcję na rynki Ukrainy, Rosji, Kazachstanu oraz do państw Europy.

JUŻMASZ

JUŻMASZ

Ukraińskie przedsiębiorstwo “Południowa Fabryka Przemysłu Maszynowego”  im. Makarowa jest znane z produkcji traktorów marki ЮМЗ, cięgło – 1,4 tony, moc silnika – od 60 do 100 koni mechanicznych. Moc przerobowa przedsiębiorstwa pozwala produkować do 60 000 szt. traktorów rocznie.

STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU BIZNESU MIĘDZYNARODOWEGO

STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU BIZNESU MIĘDZYNARODOWEGO

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju biznesu międzynarodowego proponuje polskim inwestorom zwrócenie uwagi na ukraińską firmę “Ekspert” z o.o. z miasta Kremenczug.

PAWŁOGRADZKA FABRYKA CHEMICZNA

PAWŁOGRADZKA FABRYKA CHEMICZNA

Państwowa spółka „Pawłogradzka Fabryka Chemiczna” jest gotowa zaproponować hurtowy sprzedaż żwiru przedsiębiorstwom oraz komercyjnym instytucjom Polski. Dzisiaj przedsiębiorstwo jest jednym z wiodących producentów Ukrainy,

SWIETOTECHNIKA

SWIETOTECHNIKA

Zaklad “Swietotechnika” jest jednym z większych przedsiębiorstw w branży oświetleniowej na Ukrainie. Działalność zakładu skupia się na produkcji szeroko rozumianego oświetlenia architektonicznego oraz wszelkich części dodatkowych.

DROHOBYCKI ZAKŁAD DŹWOGÓW SAMOCHODOWYCH

DROHOBYCKI ZAKŁAD DŹWOGÓW SAMOCHODOWYCH

Przedsiębiorstwo “Drohobycki zakład dźwigów samochodowych” istnieje na rynku ukraińskim od ponad 40 lat i specjalizuje się w produkcji dźwigów samochodowych.

VITMARK UKRAINA

VITMARK UKRAINA

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością “Vitmark-Ukraina” jest największym ukraińskim producentem soków, nektarów, napojów, produktów odżywania dziecięcego, przecierów i koncentratu.

INDUSTRIAL COMPANY „AGROTECH”

INDUSTRIAL COMPANY „AGROTECH”

Prywatne przedsiębiorstwo „Industrial Company „Agrotech” jest młodą firmą działającą na rynku urządzeń rolniczych od 2003 roku. Firma proponuje zwiększenie wydajności ziarna i ziarnowych kultur w rozmiarze 3-6 cetnarów na hektar za pomocą zainstalowania na fermach uniwersalnego urządzenia "Almaz".

UKRAIŃSKIE BIURO INSPEKCJI HANDLOWO-PRZEMYSŁOWEJ IZBY UKRAINY

UKRAIŃSKIE BIURO INSPEKCJI HANDLOWO-PRZEMYSŁOWEJ IZBY UKRAINY

Ukraińskie Biuro Inspekcji Handlowo-Przemysłowej Izby Ukrainy poszukuje partnerów handlowych dla ukraińskich producentów produkcji rolnej. Biuro proponuje rozpatrzyć możliwość współpracy polskich przedsiębiorstw z ukraińską Fabryką w dziedzinie produkcji granulowanej karmy. Fabryka szuka mozliwości wejścia na rynki zewnętrzne, proponując kombikarmę dla:

© 2012 Ukraińskie Centrum Ekonomiczne w RP -UEC- Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Newsletter