Sparing-Wist Centre

Sparing-Wist Centre

Prywatna firma „Sparing-Wist Center” została założona na początku lat 90-tych i dzisiaj jest znana w Ukrainie i na świecie jako projektant oraz producent przyrządów (aparatów) i systemów kontroli radiacyjnej. Przyrządy firmy „Sparing-Wist Center” są produkowane pod jedną marką handlową „EKOTEST”. Produkcja firmy wyróżnia się wysoką jakością, odmienną techniczną charakterystyką, o czym świadczy certyfikat standardu ISO 9001-2000 wydany przez Międzynarodową organizację „Bureau Veritas”.

 Firma „Sparing-Wist Center” posiada znaczące doświadczenie w realizacji produkcji w Ukrainie (stacje atomowe, armia, służba graniczna, strażacy, ratownicy, zakłady medyczne, służby sanitarne i ekologiczne), a także na rynkach międzynarodowych. Duży zasięg produkcji stanowią zamówienia państwowe dla różnych ministerstw oraz innych państwowych resortów. Obecnie produkcja „Sparing-Wist Center” jest wykorzystywana w ponad 50 państwach świata, takich jak, m.in.: Rosja, Republika Korea, Kazachstan, Bułgaria, Niemcy, Włochy, Grecja, Wielka Brytania, Argentyna. Przedsiębiorstwo jest gotowe rozpocząć współpracę w jakimkolwiek formacie, między innymi zademonstrować swój potencjał wyrobniczy oraz naukowo-techniczny w Polsce.
 
W razie potrzeby bardziej dokładną informację o przedsiębiorstwie oraz jego produkcji można uzyskać na stronie internetowej
http://www.ecotest.ua/ 

„Sparing-Wist Center” 79026 Україна, Львів вул. В. Великого, 33
tel. (032) 242 15 15 fax: (032) 242 20 15 mail:

© 2012 Ukraińskie Centrum Ekonomiczne w RP -UEC- Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Newsletter