Koncern „Podillya”

Koncern „Podillya”

„Podillia” to koncern powstały w 2005 r. i zrzeszający firmę deweloperską oraz wyspecjalizowane przedsiębiorstwa budowlane z Winnicy i obwodu Winnickiego. Największym przedsiębiorstwom wchodzącym w skład koncernu jest spółka budowlana „BMU-3” utworzona w 1986 r.
Głównym obszarem działalności spółki jest projektowanie oraz budownictwo obiektów nieruchomości, rekonstrukcja domów, obiektów komunalnych, przemysłowych, jak również produkcja oraz sprzedaż materiałów budowlanych.
Koncern zatrudnia ok. 1200 pracowników. Jest to jedna z największych spółek budowlanych na Ukrainie działających na pierwotnym rynku nieruchomości.
W ciągu ostatnich kilku lat koncern poszerzył swoją działalność, wchodząc w nowe segmenty rynku, oferując szeroki asortyment produktów i usług dostosowanych do potrzeb klientów.
W trosce o jakość produkowanych wyrobów i realizowanych usług koncern wykorzystuje najnowsze technologie stosowane w budownictwie. System ogrzewania indywidualnego w domach wybudowanych przez koncern pozwala na dwukrotne zmniejszenie zużycia gazu i obniżenie opłat komunalnych.
W okresie 2001-2010 wybudowano 35 budynków mieszkaniowych oraz 3786 mieszkań o ogólnej powierzchni 279649 m. kw. oraz zrealizowano szereg projektów socjalnych i infrastrukturalnych. Trwa realizacja projektu budownictwa dzielnicy „Podillia” który przewiduje budowę 4592 lokali mieszkaniowych.
W skład koncernu wchodzą:

  • „BMU-3” Sp. z o.o. (usługi projektowe, budowlane, inżynieryjne, montażowe). Moce produkcyjne: 12 żurawi wieżowych, pompy do betonu, betoniarki, spawarki, kompresory, wózki widłowe, koparki, spychacze, dźwigi, wibratory etc.; zakład produkcji wyrobów i konstrukcji z metalu, 60 ton miesięcznie;
  • zakład betoniarski „Podillia-zalizobeton” Sp. z o.o. (50 tys. m3 prefabrykowanych elementów żelbetowych i 40 tys m3 betonu rocznie)
  • „Winbudindustrija” Sp. z o.o. (zakład stolarski): euro brus klejony 10 m3, okna – 30 szt., drzwi z MDF – 25 szt., wyroby z drewna (listwy, ościeżnicy, brusy) – 2 tys. m. w ciągu 1 zmiany.; zakład produkcji wyrobów metalowych (okien, drzwi z witrażami) do 600 m2 miesięcznie i konstrukcji aluminiowych, systemów elewacyjnych;
  • „Podillia Transbudserwis” Sp. z o.o. - przedsiębiorstwo transportowe posiadające park maszynowy liczący 68 maszyn;
  • Cegielnia znajdująca się w miejscowości Kaczanów, moce produkcyjne – 13,5 mln sztuk cegły rocznie.

 

Koncern poszukuje partnerów do współpracy w zakresie dystrybucji materiałów budowlanych, wyprodukowanych przez Koncern. Zainteresowany jest również udziałem w realizacji projektów infrastrukturalnych w charakterze wykonawcy.  


Zapraszamy do współpracy!


Ukraina, Winnica, ul. Zodczych 24
tel. (0432) 57-01-18, 57-03-25
http://www.koncern-podillya.com.ua/
e-mail:

© 2012 Ukraińskie Centrum Ekonomiczne w RP -UEC- Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Newsletter