Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjno - Handlowe NIWA  jest prywatną jednostką gospodarczą powstałą w roku 1989 z inicjatywy jej obecnego Prezesa, Pana Jana Niwa. Funkcję V-ce Prezesa spółki, pełni Pani Jadwiga Niwa.

Na początku swojej działalności Firma NIWA zajmowała się głównie montażem instalacji i urządzeń ze stali nierdzewnej w przemyśle browarnianym.

Pierwsze projekty realizowaliśmy w  Okocimskich Zakładach Piwowarskich w Brzesku, kolejne w Browarach Dolnośląskich Piast, Zakładach Piwowarskich Leżajsk, Browarach Tyskich, a także w Zakładach Piwowarskich w Żywcu.

Efektem dobrze wykonanej pracy, niezawodności produktów oraz dokładności ich wykonania były następne zlecenia. W konsekwencji przyczyniliśmy się do rozbudowy i modernizacji większości browarów w kraju oraz wielu innych za granicą.

Dzięki doskonałej jakości świadczonych przez Firmę NIWA usług, umiejętności kompleksowego zaspokajania potrzeb naszych Klientów, a także wykwalifikowanej kadrze technicznej posiadającej specjalistyczne uprawnienia nadane przez Urząd Dozoru Technicznego w ciągu kilku lat udało nam się rozszerzyć zakres działalności firmy o inne gałęzie przemysłu spożywczego takie jak: cukrownie, rozlewnie wód mineralnych i napojów, mleczarnie, jak również zakłady przetwórstwa owocowo - warzywnego.

Kolejnym etapem w rozwoju firmy było podjęcie prac w sektorze energetycznym, a także przemyśle chemicznym oraz petrochemicznym. Na tym polu również osiągnęliśmy sukcesy, a swoim zaufaniem obdarzyły nas między innymi z Grupą Lotos, czy Zakłady Tworzyw Sztucznych "ERG" Pustków.

Obecnie Firma NIWA to nowoczesne i dynamiczne przedsiębiorstwo realizujące duże kontrakty w kraju i za granicą dla w/w gałęzi przemysłu.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe
NIWA J.J. Niwa Spółka Jawna

39-200 Dębica
ul. Marszałka 24A
Polska
tel.+ 48 14 670 07 75, 670 07 76
fax: + 48 14 670 07 79

NIP: 872-10-03- 777
REGON: 850332178

e-mail:

WYTWÓRNIA PREFABRYKATÓW DROGOWYCH
ODDZIAŁ ROPCZYCE
ul. Robotnicza 38
39-100 Ropczyce
Polska
tel. +48 17 221 84 23
e-mail:
http://www.prefabrytaky.niwa.pl

© 2012 Ukraińskie Centrum Ekonomiczne w RP -UEC- Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Newsletter