ELGIS-Garbatka Sp. z o.o. 

Zakład Produkcji Urządzeń Oświetleniowych i Elektrycznych ELGIS-Garbatka Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Jesteśmy polskim producentem oświetlenia zewnętrznego, aparatury i osprzętu dla energetyki, małej architektury oraz drogownictwa.

W szerokiej gamie naszych produktów znajdują się słupy i latarnie parkowe, stalowe zbieżne słupy i maszty oświetleniowe, słupowe stacje transformatorowe, osprzęt do linii napowietrznych średniego i niskiego napięcia.

Jako pierwsi na rynku polskim w 2003 roku wdrożyliśmy do produkcji słupy i latarnie wykonane z drewna, za które firma nasza otrzymała I nagrodę na XI Międzynarodowych Targach Osprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO w Warszawie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów cały czas powiększamy asortyment naszych produktów, dbając przy tym o ich najlepszą jakość. Idąc z duchem czasu wprowadzamy najnowsze rozwiązania techniczne do produkowanych wyrobów oraz nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Cała nasza produkcja prowadzona jest z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości posiadających odpowiednie certyfikaty i świadectwa jakości.

Dzięki doświadczeniu i fachowości naszych pracowników jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wyroby najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach oraz gwarantujemy kompleksowe i terminowe dostawy wyrobów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy, oferując pełne wsparcie techniczne na etapie projektu, realizacji i późniejszej eksploatacji.


Elgis-Garbatka Sp. z o.o.
26-930 Garbatka Letnisko
Ponikwa 11
Tel. +48 48 62-10-280
      +48 48 62-10-380
Tel./Faks +48 48 62-10-381
e-mail:
www: www.elgis.com.pl


© 2012 Ukraińskie Centrum Ekonomiczne w RP -UEC- Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Newsletter