Katalog Polska 2010

Katalog Polska 2010

Ukraina i Polska to najbliżsi sąsiedzi oraz partnerzy strategiczni, których współpraca handlowa oraz inwestycyjna rozwija się coraz lepiej z każdym rokiem. Dla polskich przedsiębiorstw rynek ukraiński jest nie tylko miejscem działalności na poziomie regionalnym, ale również, ze względu na bliskość mentalną oraz geograficzną, bramą do rynku towarów i usług pozostałych wschodnich państw.
Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie ze strony ukraińskich kręgów biznesowych polskimi towarami i usługami oraz w celu poszerzenia geografii zbytu polskiej produkcji, Ukraińskie Centrum Ekonomiczne w Rzeczpospolitej Polskiej wspólnie z 
Misją Handlowo-Gospodarczą Ambasady Ukrainy w RP, przygotowuje do druku ukraińskojęzyczny katalog polskich producentów oraz eksporterów «Polska 2010».
Kolorowy katalog o formacie A4 zawierać będzie oferty największych polskich producentów i eksporterów.

Katalog będzie rozpowszechniany wśród centralnych i regionalnych organów władzy Ukrainy, organizacji przedsiębiorców i firm doradczych, a także izb handlowo-przemysłowych Ukrainy. Katalog będzie służył tym instytucjom jako źródło informacji podczas składania rekomendacji o partnerach z Polski dla zainteresowanych ukraińskich przedsiębiorstw. Oprócz tego, katalog będzie rozpowszechniany podczas największych targów, forów ukraińsko- polskich, konferencji i seminariów, które będą odbywały się na Ukrainie w 2010 r.
Kluczowe audytorium wydania to są ukraińskie przedsiębiorstwa, które będą zainteresowane kupnem usług czy produkcji polskich przedsiębiorstw, dystrybutorów, a także rzedsiębiorstwa handlu hurtowego oraz detalicznego, które są zainteresowane w kooperacji producenckiej czy w złożeniu zamówień na produkcję polskich partnerów.
Zapraszamy do umieszczenia informacji reklamowej w katalogu „Polska 2010» wszystkie przedsiębiorstwa, które dbają o rozwój ekonomicznej współpracy zagranicznej oraz poszerzenie rynku zbytu na Ukrainie. Spodziewamy się, że Państwa produkcja oraz usługi znajdą swoich konsumentów na jednym z najbardziej pojemnych wschodnich rynków.

Wszelkich informacji udzielają pracownicy Ukraińskiego Centrum Ekonomicznego:
tel.: (22) 203 52 44, e-mail:

© 2012 Ukraińskie Centrum Ekonomiczne w RP -UEC- Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Newsletter